Jure Pirc je kot eden najbolj znanih in informiranih ljudi v kriptoskupnosti. Zadnjih 5 let je vodil Bitcoin društvo Slovenije z namenom osveščanja splošne javnosti o bitcoinu, blockchainu in kriptovalutah.
Jure Pirc je svetovalec in mentor mnogim slovenskim kripto startupom, hkrati pa izvršilni direktor pri podjetju Blockmaster Blockchain tehnologije in prvi človek, ki je slovensko vodo zapisal na tehnologijo Blockchain ter izdal prve personalizirane kovance. Poleg tega je tudi koordinator skupnosti pri kriptomenjalnici Tokens.net.
Milan Gabor je etični heker, strokovnjak za računalniško varnost, ki podjetjem svetuje kako se naj pred hekerskimi napadi in kako naj varujejo osebne podatke. Že od leta 2011 ustvarja blog na spletni strani svojega podjetja Viris, nastopil pa je tudi v prvi dokumentarni oddaji o hekerjih posneti v Sloveniji.
Je priljubljen govorec na mednarodnih konferencah o računalniški varnosti, kriptografiji, varovanju podatkov in blockchain tehnologiji.
Marko Pahor je redni profesor in raziskovalec na Ekonomski Fakulteti Univerze v Ljubljani. Pedagoško pokriva predmete s področja analize poslovnih podatkov, statistike in raziskovalne metodologije na vseh treh stopnjah bolonjskega študija ter na študiju MBA. Raziskovalno se ukvarja z aplikacijo sodobnih naprednih analitičnih metod na različnih področjih poslovnih ved, od managementa, trženja do financ.
Njegove objave zajemajo široko področje ekonomskih in poslovnih ved. Poleg pedagoškega dela se redno vključuje v delo s poslovno prakso, tako preko svetovalnega dela, kot tudi preko članstev v nadzornih svetih različnih družb. Vključen je tudi v upravljanje fakultete.
Renato Uhl je pred že skoraj 20 leti soustanovil podjetje Real Security, ki velja za pionirja kibernetske varnosti v regiji Adriatik. S sodelavci so skozi leta na področju kibernetske varnosti, kriptografije in obrambe pred hekerji razvili najvišjo stopnjo rešitev in postali distributer za 25 najboljših varnostnih sistemov za Slovenijo in ves Balkan.
Tradicionalno konferenco o kibernetski varnosti Risk organizirajo že od leta 2006 in se je udeleži tudi preko 600 strokovnjakov. V globalni uspeh pa je Renata in sodelavce izstrelila njihova inovacija, kriptodenarnica BC Vault.