Aleksander Šinigoj & Martin KorošecVEDEželjni webinar-ji

Kaj je ključ discipline?

by admin
Martin Korošec - Vedeželjni webinar

Martin Korošec:
Disciplina. Zdaj si že objavil okoli 260-270 videov za coaching in zdaj se javiš praktično vsaj enkrat v živo. Mogoče celo večkrat, kar je izjemen dosežek. Kje je ključ? Kako se pripraviš do tega?

Martin Korošec in Aleksander Šinigoj- VEDEŽELJNI

Aleksander Šinigoj:

Teh posnetkov je 280 v slovenščini in mislim, da 260 v angleščini. Nekje 90% teh posnetkov je v živo in nekje 10%, vsaj v zadnjem času, si puščam vikende zato, da so posnetki že v naprej pripravljeni in se potem objavijo.

Začelo pa se je lani. Imam eno skupino, ki pričnejo vsako leto in sicer želijo postati coachi oziroma želijo, da jim pomagam zgraditi coaching posel. Lani smo imeli en izziv oziroma challenge. Rekel sem jim, vsak dan poskusite posneti en posnetek v živo. Vsi so se pritoževali, saj je to bilo 17 dni, 17 posnetkov. To se jim je zdela ”grozna”, velika reč. In potem sem, zato da sem njih odprl, tudi jaz pričel to delati. Rekel sem si: ”Ne morem jaz kuhati hrane, priporočati receptov, ki jih sam tudi ne kuham.”

In ta skupinica coachev, ki jim jaz pomagam, da pridobijo coaching stranke, neke vrste moja inspiracija. Kar pomeni, da sem jaz prvi začel in tudi nekateri so se snemali v živo znotraj naše Facebook skupine, kar je čisto vredu. Bilo jim je neprijetno javno deliti svoje videje. Po 17 dnevih sem jim rekel zakaj ne bi naredili še 18-ega in 19-ega. In zdaj je to postala že navada. Na trenutke ni najbolj prijetno, saj je moj dan poln različnih aktivnosti. Recimo, danes sem začel že ob 6, včeraj sem bil na Tony Robbinsu, kot Senior Leader. Sedaj imamo največjo skupino do zdaj, 30.000 ljudi. Včasih so trenutki, kadar mi ne uspe uskladit in vpisat v koledar, vendar vedno imam v mislih stranko. Nekoga, ki mu bi rad pomagal. In vsa ta vprašanja nimam vnaprej pripravljena ampak dobim, na primer, email, ker je nekdo frustriran in ima nek problem. In iz tega naredim vprašanje. 

dr. Aleksander Šinigoj in Martin Korošec skupaj na webinarju VEDEželjni

Ali pa, sedaj smo ravno pričeli NLP praktik na novo in potem smo imeli še Hipnozo in nekdo je imel izziv, ter rekel: ”Jaz tega ne bom počel”, ni hotel delati vaj. Imeli smo torej izziv z nekom v delavnici. Bil sem slabe volje, jezen. Mislil sem si, oseba investira in investicija ni tako majhna in po drugi strani noče narediti spremembe.

Potem sem posnel posnetek točno s tekočim vprašanjem, saj vem, da se ljudje ne smemo obremenjevat če imamo nekoga radi in če bi radi nekomu pomagali pri tem pa ta oseba še ni pripravljena nekaj narediti za sebe in je to potem njegov ali njen problem.

Kar hočem reči, ta vprašanja so v resnici vprašanja s strani case-ov, primerov, izzivov, ki jih dobivam ali preko maila ali v živo ali drugih kanalov. In včasih se mi zdi, da sem že vsa izčrpal, ker ko sem jih naredil prvih 17 sem rekel, kje bom najdel še 10 novih? Vem, da se včasih ponovijo in tudi ne vem koliko časa bom to počel ampak za enkrat sem v tem ritmu in razmišljam, da bi mogoče začel z neko tematiko ne več toliko s vprašanji in bi še nekaj časa vztrajal. Mogoče bom prišel do 365 in potem zamenjal temo. 

Je pa še nekaj. Tukaj me ljudje dostikrat ne razumejo. Jaz pišem ”Dobro jutranjice”, to so pozitivne misli vsako jutro, za dobro jutro. In to počnem zdaj že res veliko časa in na podlagi tega so zdaj izšle že 3 knjige. 2 sta že izšli, zdaj prihaja še tretja, ”Dobro jutranjica 3” in tudi tukaj imam veliko vsebine, toliko stvari, ki sem jih naredil, da bo lahko prvič iz vseh teh posnetkov naredil zbirko coachingov. In potem tudi krajše posnetke, ter to vsebino še kdaj uporabil.

Top 6 pripomočkov v letu 2023 Shopify spletno trgovino

24. junija, 2020

Kako vaja ''dobro jutranjic'' spreminja tvoje navade?

17. marca, 2021

Aktualne objave

01 aprilMarko Juhant & Martin KorošecVEDEželjni webinar-ji

O knjigi »Boštjan in košek«

Preberi več
06 junijNejc Volarič & Martin KorošecVEDEželjni webinar-ji

Kako okolje vpliva na naše misli in kako z navadami spremenimo življenje?

Preberi več

Dodaj odgovor Prekliči odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Featured image: Kaj je ključ discipline?

Darilo

Digitalno kazalo - Knjiga "Digitalni marketing
od A do Ž"

KLIKNI ZDAJ!
Aktualni članki
  • S kakšnimi NLP tehnikami, lahko odpravimo blokade?
    S kakšnimi NLP tehnikami, lahko odpravimo blokade?
    2. aprila, 2021
  • Dobrodelni projekt za izgradnjo šole v Afriki
    Dobrodelni projekt za izgradnjo šole v Afriki
    31. marca, 2021
  • Kakšne tehnike uporabljaš za večji prihodek in varnejšo prihodnost?
    Kakšne tehnike uporabljaš za večji prihodek in varnejšo prihodnost?
    31. marca, 2021

Copyright © 2024 Rdeča oranža d.o.o. | Splošni pogoji poslovanja | Pravilnik o varstvu osebnih podatkov | Politika varstva osebnih podatkov | Piškotki |  Telefon: 041 319 701 | Digitalni marketing | Marketinška agencija | Martin Korošec | DŠ: SI46631011 | MŠ: 6790607000

NA VRH STRANI
Ta spletna stran vsebuje piškotke

Spletna stran katere upravljalec je podjetje Rdeča oranža d.o.o uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje, osnovno delovanje strani, trženje ter analizo obiska. Z nadaljnjo uporabo spletne strani se strinjate z njihovo uporabo. Piškotke lahko kadarkoli prilagodite ali onemogočite v nastavitvah piškotkov.

Osnovni Vedno omogočeni
Tehnična hramba ali dostop sta nujno potrebna za zakonit namen omogočanja uporabe določene storitve, ki jo naročnik ali uporabnik izrecno zahteva, ali izključno za namen prenosa sporočila prek elektronskega komunikacijskega omrežja.
Nastavitve
Tehnično shranjevanje ali dostop je potreben za zakonit namen shranjevanja nastavitev, ki jih naročnik ali uporabnik ni zahteval.
Statistika
Tehnično shranjevanje ali dostop, ki se uporablja izključno v statistične namene. Tehnično shranjevanje ali dostop, ki se uporablja izključno za anonimne statistične namene. Brez sodnega poziva, prostovoljnega izpolnjevanja obveznosti s strani vašega ponudnika internetnih storitev ali dodatnih zapisov tretje osebe informacij, shranjenih ali pridobljenih samo za ta namen, običajno ni mogoče uporabiti za vašo identifikacijo.
Trženje
Tehnično shranjevanje ali dostop je potreben za ustvarjanje uporabniških profilov za pošiljanje oglaševanja ali za sledenje uporabniku na spletnem mestu ali na več spletnih mestih za podobne trženjske namene.
Upravljanje možnosti Upravljanje storitev Upravljanje prodajalcev {vendor_count} Preberite več o teh namenih
Nastavitvitve piškotkov
{title} {title} {title}